KL.7 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45   wych.fiz.      
2. 8:55-9:40 wych.fiz. religia jęz.kaszubski jęz.polski wych.fiz.
3. 9:50-10:35 fizyka plastyka informatyka matematyka matematyka
4. 10:55-11:40 chemia muzyka jęz.polski jęz.kaszubski jęz.polski
5. 11:50-12:35 jęz.polski jęz.polski matematyka historia religia
6. 12:45-13:30 jęz.angielski matematyka historia chemia matematyka
7. 13:40-14:25 biologia jęz.angielski wych.fiz. jęz.angielski godz.wych.
8. 14:30-15:15 jęz.niemiecki jęz.niemiecki   fizyka geografia
8. 15:20:16:05       geografia biologia

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

800-845

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

855-940

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

religia

950-1035

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

1055-1140

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

1150-1235

j. angielski

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

1245-1330

 

       

 

 

KL.1 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45 jęz.angielski ed.pol. ed.pol. jęz.kaszubski wych.fiz.
2. 8:55-9:40 muzyka technika ed.pol. wych.fiz. ed.pol.
3. 9:50-10:35 ed.pol. religia jęz.kaszubski plastyka ed.pol.
4. 10:55-11:40 religia ed.pol. informatyka ed.sp.przyr.  
5. 11:50-12:35 ed.mat. ed.mat. wych.fiz. jęz.angielski ed.mat.
6. 12:45-13:30   ed.mat.      

 

 

 

         
KL.2 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45     ed.mat. jęz.kaszubski wych.fiz.
2. 8:55-9:40 ed.mat. muzyka zaj.komp. wych.fiz. ed.mat.
3. 9:50-10:35 ed.pol. religia jęz.kaszubski ed.mat. ed.sp.-przyr.
4. 10:55-11:40 religia ed.pol. jęz.angielski plastyka ed.pol.
5. 11:50-12:35 jęz.angielski ed.mat wych.fiz. technika  
6. 12:45-13:30   ed.pol. ed.pol. ed.pol.  
7. 13:40-14:25          

 

 

         
KL.3 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45   ed.pol.   jęz.kaszubski wych.fiz.
2. 8:55-9:40 religia muzyka ed.pol. wych.fiz. religia
3. 9:50-10:35 ed.mat. ed.pol. jęz.kaszubski jęz.angielski ed.sp.-przyr.
4. 10:55-11:40 ed.pol. ed.mat. ed.mat. plastyka ed.pol.
5. 11:50-12:35 ed.pol. zaj.komp. wych.fiz. technika ed.mat.
6. 12:45-13:30   ed.mat. jęz.angielski    

 

Kl.4 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45 wych.fiz. muzyka   wych.fiz. jęz.polski
2. 8:55-9:40 jęz.polski wych.fiz. jęz.polski jęz.kaszubski jęz.polski
3. 9:50-10:35 religia informatyka matematyka jęz.kaszubsk matematyka
4. 10:55-11:40 jęz.angielski jęz.polski wych.fiz. jęz.angielski religia
5. 11:50-12:35 matematyka matematyka historia przyroda przyroda
6. 12:45-13:30   plastyka godz.wych. technika  
7. 13:40-14:25     jęz.angielski    
           

 

KL.5 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45 wych.fiz.     wych.fiz.  
2. 8:55-9:40 jęz.angielski wych.fiz. matematyka jęz.angielski matematyka
3. 9:50-10:35 matematyka matematyka jęz.polski jęz.polski religia
4. 10:55-11:40 jęz.polski za.komp. wych.fiz. historia matematyka
5. 11:50-12:35 religia godz.wych. jęz.kaszubski wł.his.i kul. jęz.polski
6. 12:45-13:30   jęz.pol. jęz.kaszubski przyroda przyroda
7. 13:40-14:25   plastyka historia muzyka przyroda
8. 14:30-15:15   technika   jęz.angielski  

 

 

KL.6 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45   wych.fiz. wł.hist.i kul. jęz.angielski  
2. 8:55-9:40 wych.fiz. jęz.polski jęz.kaszubski matematyka wych.fiz.
3. 9:50-10:35 jęz.polski plastyka matematyka technika jęz.polski
4. 10:55-11:40 matematyka muzyka historia jęz.kaszubski matematyka
5. 11:50-12:35 matematyka religia jęz.angielski jęz.polski godz.wych.
6. 12:45-13:30 religia zaj.komp. jęz.polski historia jęz.polski
7. 13:40-14:25 jęz.angielski matematyka wych.fiz. przyroda  
8. 14:30-15:15 przyroda     przyroda  

 

 

Projekt i wykonanie: StudioArt.biz
spnowawies.edu.pl