KL.8 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45 matematyka j.angielski j.polski matematyka wych.fiz.
2. 8:55-9:40 matematyka wych.fiz. matematyka wych.fiz. historia
3. 9:50-10:35 fizyka j.kaszubski j.kaszubski informatyka historia
4. 10:55-11:40 j.polski religia chemia jęz.polski jęz.polski
5. 11:50-12:35 fizyka jęz.polski chemia j.polski godz.wych.
6. 12:45-13:30 religia kółko chem. j.angielski j.angielski matematyka
7. 13:40-14:25 biologia matematyka geografia jęz.angielski j. niemiecki
8. 14:30-15:15 jęz.niemiecki   wych.fiz. WOS WOS
8. 15:20:16:05        
 

 

 

KL.7 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45   j.polski   j.angielski wych.fiz.
2. 8:55-9:40 fizyka wych.fiz. matematyka wych.fiz. historia
3. 9:50-10:35 matematyka j.kaszubski j.kaszubski matematyka historia
4. 10:55-11:40 fizyka chemia jęz.polski j.angielski jęz.polski
5. 11:50-12:35 jęz.polski chemia j.angielski informatyka godz.wych.
6. 12:45-13:30 godz.wych. religia biologia j.polski matematyka
7. 13:40-14:25 j.niemiecki plastyka matematyka historia j.niemiecki
8. 14:30-15:15 biologia   wych.fiz. muzyka WOS
8. 15:20:16:05          

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

800-845

n. zint.

 

 

 

n. zint.

855-940

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

950-1035

n. zint.

religia

j. angielski

n. zint.

n. zint.

1055-1140

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

1150-1235

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

n. zint.

1245-1330

 

n. zint. n. zint. n. zint.  

 

 

KL.1 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45   j.kaszubski ed.pol. wych.fiz  
2. 8:55-9:40 wych.fiz. muzyka ed.pol. technika ed.pol.
3. 9:50-10:35 ed.pol. ed.pol ed.mat plastyka ed. matem
4. 10:55-11:40 religia ed.mat. j.kaszubski informatyka ed społ przyr.
5. 11:50-12:35 ed.mat. ed.mat. wych.fiz. jęz.angielski religia
6. 12:45-13:30 ed. pol       j.angielski

 

 

 

         
KL.2 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45 ed.pol j.kaszubski ed.mat. wych.fiz  
2. 8:55-9:40 wych.fiz muzyka ed.pol plastyka ed.mat.
3. 9:50-10:35 ed.pol. ed.pol ed.społ. przyr. technika ed.pol
4. 10:55-11:40 religia ed.mat jęz.kaszubski informatyka ed.pol.
5. 11:50-12:35 ed.mat j.angielski wych.fiz.   religia
6. 12:45-13:30 ed.mat       j.angielski
7. 13:40-14:25          

 

 

         
KL.3 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45   ed.pol. ed.pol. wych.fiz.  
2. 8:55-9:40 wych.fiz. muzyka j. kaszubski plastyka ed.pol
3. 9:50-10:35 ed.mat. ed.mat. ed.mat technika ed.sp.-przyr.
4. 10:55-11:40 ed.pol. ed.mat. ed.pol ed.pol j.angielski
5. 11:50-12:35 religia j.kaszubski wych.fiz.   ed.mat.
6. 12:45-13:30 j.angielski   informatyka   religia

 

 

Kl.4 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45 wych.fiz. wych.fiz. matematyka matematyka jęz.polski
2. 8:55-9:40 jęz.polski j.polski jęz.kaszubski jęz.polski wych.fiz.
3. 9:50-10:35 religia muzyka j.polski jęz.angielski religia
4. 10:55-11:40 matematyka jęz.angielski j.angielski plastyka historia
5. 11:50-12:35 godz.wych. j. kaszubski informatyka technika przyroda
6. 12:45-13:30 przyroda   wych.fiz.    
7. 13:40-14:25          
           

 

KL.5 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45 wych.fiz. wych.fiz. j.angielski j.polski matematyka
2. 8:55-9:40 matematyka his.włas.i kult j.polski matematyka wych.fiz.
3. 9:50-10:35 religia j.angielski informatyka jęz.kaszubski religia
4. 10:55-11:40 jęz.angielski plastyka matematyka jęz.kaszubski historia
5. 11:50-12:35 biologia technika matematyka historia geografia
6. 12:45-13:30 j.polski jęz.pol. wych.fiz. muzyka j.polski
7. 13:40-14:25     godz.wych.    
8. 14:30-15:15          

 

 

 

KL.6 Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8:00-8:45 wych. fiz. wych.fiz. j.kaszubski   historia
2. 8:55-9:40 religia jęz.angielski jęz.angielski j.kaszubski wych.fiz.
3. 9:50-10:35 jęz.polski j.polski matematyka j.polski jęz.polski
4. 10:55-11:40 przyroda j.polski informatyka matematyka przyroda
5. 11:50-12:35 j.angielski religia przyroda his.wł i kult. matematyka
6. 12:45-13:30 matematyka technika wych.fiz. historia matematyka
7. 13:40-14:25   plastyka   godz. wych.  
8. 14:30-15:15       muzyka  

 

 

Projekt i wykonanie: StudioArt.biz
spnowawies.edu.pl